به آتئیست ایران بپیوندید

به آتئیست ایران خوش آمدید و خوشحالیم که به ما می پیوندید.

تیم آتئیست ایران تلاش می کند تا شبکه گسترده ای از آتئیست ها و آگنوستیک های ایران را تشکیل دهد تا با یاری یکدیگر به جامعه سکولار در ایران دست پیدا کنیم.
مهمترین هدف ما خرافات زدایی از جامعه ایران و فراهم کردن شرایطی است که در آن خداناباوران (آتئیست ها) نیز از حقوق برابر و یکسان در جامعه برخوردار باشند. چشم انداز آتئیست ایران را می توانید در اینجا مطالعه کنید.

برای عضویت در آتئیست ایران می توانید از طریق فرم زیر اقدام کنید. ما از اطلاعات اعضای خود به شدت محافظت می کنیم و تلاش خواهیم کرد از آتئیست ها در تمامی نقاط جهان با امکاناتی که در اختیار داریم حمایت کنیم.

همچنین در شبکه های اجتماعی نیز میتوانید از فعالیت های آتئیست ایران مطلع شوید و پیشنهادات و انتقادات خود را با سایر اعضا به اشتراک بگذارید.

منوچهر

منوچهر موسس آتئیست ایران است!
از ابتدای شکل گیری ایده ی آتئیست ایران تا فضای فعلی، آرزوی منوچهر تحقق فضایی بوده که آتئیست ها همزمان با فعالیت در فضای ایده آل به گنجینه ای از منابع مطالعاتی و افراد با نوع نگاه و اندیشه مشابه و مشترک دسترسی داشته باشن.

بابک

بابک دومین عضو تیم آتئیست ایران است و تلاش میکنه آتئیست ها ارتباط مفیدتر و بهتری با هم داشته باشن. بابک تولید محتوای شبکه های اجتماعی آتئیست ایران رو به عهده داره و همیشه هم از سنگین بودن کارش گلایه می کنه!

نازنین

با داشتن نازنین خیالمون بابت کد نویسی و طراحی سایت راحت‌تر از هر زمان دیگه‌ای شده. نازنین همیشه دوست داره به بقیه کمک کنه و با برنامه‌های زیادی که توی آتئیست ایران و زندگی شخصی خودش داره مطمئن میشه این اتفاق به بهترین شکل ممکن بیفته.

X Æ A-12

X Æ A-12 مخوف ترین عضو تیم آتئیست ایران است و به طور کاملا ناشناس و از عمق ایران بهمون در طراحی و کارهای گرافیکی آتئیست ایران کمک میکنه!

نوشین

نوشین مسئول پادکست آتئیست ایرانه و احتمالا صداش رو در اپیزود قبلی شنیده باشید. نوشین با تمام محدودیت وقتی که داره سعی میکنه مطالب رو برای کسانی که فرصت مطالعه ندارند آماده کنه و به سبک خودش توضیح بده.

عضویت در آتئیست ایران

نام *
این فیلد را پر کنید
ایمیل *
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شماره تماس (الزامی نیست)
در صورت تمایل از طریق تلگرام با این ارتباط خواهیم داشت.
این فیلد را پر کنید
زمینه فعالیت
تمایل دارید در چه زمینه ای همکاری داشته باشید؟
یک گزینه را انتخاب کنید
تمایل دارید چگونه با شما ارتباط داشته باشیم؟
یک گزینه را انتخاب کنید
30 + 2 = ?
پاسخ معادله را وارد کنید.
لطفا نتیجه معادله را وارد کنید
فهرست