کمپین ها

یادبود کشته شدگان تظاهرات سراسری آبان 1398

در این بخش اسامی بخشی از کشته شدگان آبان خونین سال 1398 را مشاهده می کنید که توسط رژیم جنایتکار جمهوری اسلامی به رهبری سید علی خامنه ای قتل عام شدند. زنده نگه داشتن یادشان، کمترین کاری است که می توان در قبال شجاعتشان انجام داد. این صفحه را با دیگران به اشتراک بگذارید. اگر اطلاعات در موردشان دارید لطفا با ما درمیان بگذارید.

کمپین حمایت از سهیل عربی

سهیل عربی، زندانی عقیدتی و خداناباور ایرانی است که از سال 1392 در زندان به سر می برد. سهیل عربی با وجود شرایط و رفتارهای غیر انسانی که در زندان مواجه است، بارها در حمایت از سایر زندانیان سیاسی و عقیدتی بارها دست به اعتصاب غذا زده است و با وجود شکنجه های مکرر، تلاش کرده تا همیشه صدای سایر زندانیان باشد. مادر سهیل عربی، خانم فرنگیس مظلوم نیز با وجود بیماری قلبی، به دلیل حمایت از فرزندش و اطلاع رسانی در مورد شکنجه هایی بر سهیل عربی صورت گرفته، بازداشت و مورد مجازات قرار گرفته است. برای اطلاعات بیشتر و شرکت در کمپین حمایت از سهیل عربی روی لینک زیر کلیک کنید.

حق سکولار بودن

تمامی خداناباوران و آتئیست ها در ایران و یا سایر کشورهای دنیا این حق را دارند تا نظرات خود را به راحتی منتشر کنند و بی خدایی خود اعلام کنند بدون اینکه نگران عواقب آن باشند و یا نسبت به سایر پیروان ادیان، مورد تبعیض قرار بگیرند.

فهرست