کتاب 50 دلیل مردم برای اعتقاد به خدا

زمان مورد نیاز برای مطالعه: < 1 دقیقه
بدون دیدگاه

” کتاب 50 دلیل مردم برای اعتقاد به خدا ” اثر نویسنده آمریکایی ” گای پی. هریسن ” که در سال 2008 منتشر شده است. این کتاب از کتاب های پایه برای خداناباوران محسوب می شود. شما در این کتاب می توانید تمام دلایل و توجیهاتی که خداباوران برای اثبات وجود خدا استفاده می کنند پیدا کنید. حتی دلایلی که کمتر شناخته شده هستند در این کتاب به آنها اشاره شده است.

در این کتاب تمام این دلایل و توجیهات وجود خدا با روش های ساده و قابل درک کنار گذاشته می شوند. رویکرد هریسن در این کتاب ساده بودن مطالب بوده و تلاش کرده تا این سادگی روند کتاب را کسل کننده نکند. اگر به فلسفه علاقه دارید و در مورد آن مطالعه می کنید، این کتاب مناسبی برای شما نخواهد بود. اما برای بقیه ما، این کتاب ارزشمندی است که باید همیشه همراه خود داشته باشیم، حتی در تلفن همراه!

کسانی که بیشتر با خداباوران یا مومنین ارتباط بیشتری دارند، متوجه خواهند شد که آنها به ندرت به بیش از 5 یا 6 روش برای توجیه وجود خدا آشنا باشند. هریسن در این کتاب با 50 استدلال ساده و قابل درک، بسیاری از این توجیهات وجود خدا را به سادگی کنار می گذارد و قدرت تفکر و استدلال بیشتری به مخاطب خود ارائه می دهد.

این کتاب، یکی از بهترین منابع برای آتئیست های تازه وارد و خداباوران شکاکی هستند که در لبه تردید قرار گرفته اند و هدیه بسیار ماندگار و با ارزش برای دوستان خداباور شما خواهد بود (به شرطی که بتوانید از تعصبات آنها در امان باشید)

صفحه اینستاگرام آتئیست ایران

این مطالب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست